WAGI

WAGI

WAGI Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  549,00 zł netto/ brutto

  Parametry wagi SW-1 PLUS  pozwalają na wykorzystywanie jej jako wagi aptecznej. Wszystkie modele wag z serii SW-1 PLUS SR są dwudziałkowe. Gwarantuje to większą dokładność ważenia towarów o małej masie, dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej zależnie od obciążenia szalki. 

  549,00 zł
 • Szybki podgląd
  590,00 zł netto/ brutto

  Waga kontrolna DS-673DR wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. Dwuzakresowość ważenia oraz możliwość pracy w ujemnych temperaturach czyni to urządzenie uniwersalnym w wielu zastosowaniach.  

  590,00 zł
 • Szybki podgląd
  699,00 zł netto/ brutto

  Wagi kalkulacyjne PR PLUS znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej.

  699,00 zł
 • Szybki podgląd
  730,00 zł netto/ brutto

  Waga DIBAL SPC-S to najnowsza w ofercie firmy waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. 

  730,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 099,00 zł netto/ brutto

  Wagi kalkulacyjne AP-1, od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych. 

  1 099,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów