Kasy Systemowe

Kasy Systemowe

Kasy Systemowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  1 790,00 zł netto/ brutto

  Prosta a systemowa. Zaprojektowaliśmy Soleo Lan E z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb naszych klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy gwarantowana najnowocześniejszym technicznym warsztatem inżynierów Novitus.

  1 790,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 890,00 zł netto/ brutto

  Kasa ELZAB Alfa Max E (z kopią elektroniczną o pojemności wystarczającej na 5 lat codziennej pracy kasy) i ELZAB Alfa Max to nowa linia wzornicza kas fiskalnych ELZAB o najwyższej jakości i funkcjach dostępnych do tej pory jedynie w kasach systemowych.

  1 890,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 999,00 zł netto/ brutto

  Multifunkcjonalność w każdych warunkach Kasa Posnet Neo XL to urządzenie o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, która idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych.

  1 999,00 zł
 • Szybki podgląd
  2 190,00 zł netto/ brutto

  Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową...

  2 190,00 zł
 • Szybki podgląd
  2 740,00 zł netto/ brutto

  Wysoka jakość wykonania, bogata funkcjonalność oraz możliwość zaprogramowania 20 tys. produktów w bazie towarowej, to wizytówka kas systemowych ELZAB Delta Max E. Elektroniczna kopia paragonów oraz liczne rozwiązania usprawniające pracę na kasie, wśród których warto wspomnieć o: zaawansowanym zarządzaniu pracą kasjerów, rozbudowanych możliwościach...

  2 740,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów